O NÁS

Kdo za tím vším stojí?

Paleta našich spolupracovníků je nesmírně pestrá.
Záleží na tématu, které si zvolíte.
Při spolupráci s námi se můžete setkat se sociálními pracovníky, ergoterapeuty, fyzioterapeuty, psychology, pedagogy, s datovými analytiky, ekonomy či technickými odborníky na software a hardware.

Rozumíme lidem

Ceníme si rozmanitosti a žádná člověčí rovina nám není cizí.
Dokážeme se dívat z různých úhlů pohledu a umíme ošetřit lidské
bio-psycho-sociální i spirituální potřeby.

Rozumíme projektům

Od nápadu po realizaci, od dat po evaluaci. Naše expertíza pokrývá celý proces projektového řízení. Stanovíme cíle projektu, navrhneme metody výzkumu, datovou analytiku i komplexní evaluaci.

Rozumíme technice

Umíme přeložit potřeby sociální oblasti pro technické pracovníky z IT a naopak. Navrhujeme technická řešení specificky pro potřeby sociálních služeb. Spojujeme svět technologie a sociální práce.

Kdo za tím vším stojí?

Paleta našich spolupracovníků je nesmírně pestrá. Záleží na tématu, které si zvolíte. Při spolupráci s námi se můžete setkat se sociálními pracovníky, ergoterapeuty, fyzioterapeuty, psychology, pedagogy s datovými analytiky, ekonomy či technickými odborníky na software a hardware.

ZKUŠENOST

Naši odborníci aplikují hluboké znalosti a dovednosti nabrané během dlouhodobé praxe ve svých oborech při řešení problémů a výzev.

KOMUNIKACE

Zakládáme si na tom, že naše výstupy jsou jasné a konkrétní, komunikované s empatií a otevřeností, tak aby bylo zajištěno vzájemné porozumění a dobrá spolupráce mezi všemi zúčastněnými.

ZKUŠENOST

Naši odborníci aplikují hluboké znalosti a dovednosti nabrané během dlouhodobé praxe ve svých oborech při řešení problémů a výzev.